ימי הולדת בלונדע

בואו לשמוח ולחגוג איתנו את יום ההולדת של האהובים והאהובות עליכם!

איך נשמע לכם/ן ערב שלם בלונדע שמוקדש רק לילדכם/ן וליום הכי שמח בשנה?

 

חוויה חד פעמית הכוללת 3 קומות של מתחמים שונים ומגוונים? 

משחקים מאתגרים, מהנים ומלמדים?

צוות הדרכה צמוד ומנהל אירוע שצמודים ומלווים רק אתכם?

חדר אירוח פרטי?

ארגז ממתקים? ✔

זיכרון שישאר תמיד? ✔✔✔

ניתן לבחור אחד משישה מסלולי ימי הולדת המתאימים לכל גיל ולכל אופי.

#חלל:

השנה היא 1969, הביטלס בראש מצעד הפזמונים, פסטיבל וודסטוק נמשך לו ורחוב סומסום עולה לראשונה לאוויר. ילד/ת היומולדת וחבריו הם צוות האסטרונאוטים של אפולו 11 העתידה לנחות על הירח. בעזרת שורת משימות ילמדו הילדים על עבודת צוות שתוביל אותם לנחיתה על הירח!

#אקשן:

1…2…3…זוז! יום ההולדת הכי אנרגטית, תחרותית ופעילה שיש! בתאריך הלידה של ילד/ת יום ההולדת נולדו עוד 19 מיליון אנשים בעולם. המשימה היא מאוד פשוטה – לחגוג את היום הולדת הכי טובה בייקום! אז מוכנים? למקומות, זוז!

#הכח_שבי (גילאי 5-6):

בכל אחד ואחת מאיתנו מסתתר כח קסום שיש רק לנו. בכל משימה ובכל מתחם שנעבור, נגלה עוד משהו קטן שלא ידענו עלינו. מטרתו העיקרית של מסלול זה היא העצמה אישית לילד/ת יום ההולדת ולחברים החוגגים.

#הספירה_לאחור:

העולם עומד בפני צרה צרורה – הזמנים עומדים להתבלבל! באחד ממתחמי הלונדע מסתתר שעון שספרותיו רצות לאחור. ילד/ת היומולדת יחד עם החברות והחברים יחברו לצוות משימות מיוחדות וינסו לאתר השעון ולהציל את העולם.

#ספורט:

למי מאיתנו לא היה חלום להניף את גביע האליפות? מי לא רצ/תה להיות אלוף העולם יום אחד? ביום הולדת ספורט, אנו נגשים לילד/ת היומולדת את החלום. נקים קבוצה, נתאמן יחד ונעבור מסע מלא אתגרים עד להנפת גביע הניצחון!

#יום הולדת בלשי:

תמיד רציתם להצליח להשוות בין טביעות אצבעות ולמצוא את הטביעה האמתית? ביום ההולדת הבלשי נכנס לנעלי הבלשים, נאסוף את הרמזים ונמצא את המפתח לחדר יום הולדת.

 

עלות יום הולדת בלונדע היא 1200 ש״ח ל30 משתתפים ומקבלים ארגז ממתקים במתנה!

כל משתתף נוסף בעלות 25 ש״ח

לפרטים נוספים:/08-6226926 או >>

רוצים שנחזור אליכם עם כל הפרטים? לחצו כאן לשליחת הודעה לווטסאפ של הלונדע 🙂

 

דילוג לתוכן
Gift Card