ימי הולדת בלונדע

post image

מסלולי ימי הולדת בלונדע:

חוויה בלתי נשכחת הכוללת:

  • 10 עולמות תוכן שונים ומרתקים
  • למעלה מ-50 מיצגים אינטראקטיביים שונים ומפתיעים
  • צוות הדרכה מקצועי וצמוד לכל אורך האירוע
  • חוויה חד- פעמית ובלתי נשכחת עבור ילדכם וחבריהם

לבחירתכם ארבעה מסלולים חווייתיים לחגיגה:

יום הולדת אקשן:

אקשן – אוהבים משימות ואתגרים? מתח ופעולה? “יום הולדת אקשן” נועד בדיוק בשבילכם! יום הולדת מסוג זה מתאים לילדים סקרנים, תחרותיים וממוקדי מטרה. עשרות משימות ואתגרים המלמדות איך אפשר להפיק את המרב משיתוף פעולה ועבודת צוות. ילד/ת היום הולדת י/תהפוך לגיבור/ת היום וחבריו/ה יסייעו לו/ה לצלוח את כל האתגרים.

יום הולדת בלשי (דורש יכולות קריאה):

אוהבים לחקור ולפתור חידות ומשימות אתגריות? מלאי סקרנות לעולם הבלשנות? רוצים לשלב חוויה של תעלומה ופתרון באירוע פרטי לכם ולחבריכם? “יום הולדת בלשי” נועד בדיוק בשבילכם!  יום הולדת מאתגר ומלווה בחידות, סתרים ושיתוף פעולה של כל החברים. ילד/ת היום הולדת י/תהפוך לבלש/ית הראשי/ת וחבריו/ה יסייעו לו/ה לפענח את המשימות.

יום הולדת עולם סודי (לגילאי 5-6)

המטרה: להגיע בשלום אל הממלכה הקסומה. האמצעים: אומץ, לב ומוח. בהרפתקת יום הולדת עולם סודי על הילדים לצבור בתחנות השונות אומץ, לב ומוח לקראת המפגש עם קוסם אשר יראה להם את הדרך אל הממלכה הקסומה. אלמנטים של עבודת צוות וקבלת האחר שזורים באבק קסמים יעניקו לילדים חוויית יום הולדת שתיזכר לשנים ארוכות.

יום הולדת הכח שבי (לגילאי 5-6)

נסיכת יום ההולדת שלנו זוכה לכוחות קסם מהרגע שנכנסה למוזיאון. אך היא אינה יכולה לשלוט בהם. בעזרת שורת משימות מהנות ומלמדות על האקלים, בעלי החיים ומדינות העולם תוכל הנסיכה לשלוט בכוחותיה ולהוביל את הילדים לעבר עולם קסום ומרתק.

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לתיאום פגישה או יצירת קשר מלאו את הפרטים