רגשות

ברוכים הבאים למתחם רגשות

מיקום המתחם: קומה +1

מטרת המרחב זיהוי והבעה של הרגשות המלווים אותנו בחיי היום-יום והסימנים המוסכמים, כגון מחוות גופניות והבעות פנים, המאפיינים רגשות אלה.

מתקנים במתחם רגשות

פנטומימה

  שפת גוף מספרת לא פחות מאשר מילים - השפה הבלתי מילולית היא דרך תקשורת שלמה ועשירה. במשחק זה נתרגל את כישורי הפנטומימה שלנו

נחשו מי אני

במשחק זה נתרגל את מיומנות שאילת השאלות שלנו, במטרה לחשוף מידע המספיק על-מנת לגלות את זהותנו. תוך כדי המשחק נלמד על המשותף והדומה בין אובייקטים בתוך קטגוריות, ועל הנפרד והשונה בין קטגוריות.

פילטר רגשות

לרגשות יש שמות, אך לא תמיד אנו משתמשים בשם הנכון כדי להסביר מה אנו מרגישים. על מנת להסביר מה אנו מרגישים. לעיתים אנו אפילו לא יודעים כיצד להסביר את המתרחש בתוכנו. משחק התמונות והסרטים מציג את שמותיהם של רגשות שונים. במשחק זה יקבלו המבקרים הזדמנות לבחון סרטונים מקרוב, לשיים את הרגשות שהחיות עוררו בהם ולהביע רגשות אלה בפני המצלמה.

חדר הרגשות

בחדר הרגשות תינתן למבקרים הזדמנות לחוות, להזדהות ולחוש מנעד רחב של רגשות, כזה שילדים עוד לא כל כך מכירים. לילדים מנעד רגשות מצומצם יחסית, אך באמצעות עבודה משותפת הורה-ילד, יתאפשר להם "לשקוע" אל תוך החוויה האודיטורית והוויזואלית ובכך לזהות בחיות המופיעות בסרטים ואפילו בעצמם רגשות שלא הכירו.

לידיעת המבקרים –
במהלך חודשי הקיץ יתכנו ביקורי קייטנות במוזיאון. 

תודה על ההבנה והסבלנות!

פתיחת צ׳אט
דברו איתנו בוואסטאפ!
היי, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן
BUY ME
;