שאלות נפוצות

מה מחכה לכם במוזיאון?+

במוזיאון לונדע כ-50 מתקנים אינטראקטיביים המתפרשים על גבי 10 מרחבי משחק בנושאים שונים: אומנות, שפות, תיאטרון, מוזיקה, כדור הארץ והעולם, רגשות, משאבים ועוד. כל מרחב נועד לתת האפשרות ללמוד תוך כדי משחק. בכניסה יקבל אתכם מדריך שיתן לכם הסבר על מפת המוזיאון. במרחבים השונים ישנם מדריכים שעוזרים בהפעלת המייצגים, מתן מענה לשאלות והנעת המבקרים והמשפחות למשחק משותף ומשימות חוצות גיל וחווייתיות.

האם ביקור מחייב בתיאום מראש?+

כן, כל מבקר נדרש לתאם הגעה מראש למוזיאון דרך האתר בלשונית הזמן כרטיסים או במוקד שירות הלקוחות בטלפון: 08-6226926.
אנו תמיד ממליצים להזמין דרך האתר מכיוון שיש הגבלה בכמות המבקרים במוזיאון. במידה ואזלו הכרטיסים באתר, יש ליצור קשר טלפוני.

האם מבוגר חייב בתשלום?+

כן. כל מבקר מגיל שנתיים מחויב בתשלום עבור כרטיס. לונדע מהווה מרחב לחוויה משותפת בין הורה וילד על בסיס של למידה באמצעות משחק. ההורה הינו חלק בלתי נפרד מחוויית הביקור במוזיאון.
בחוה”מ פסח לונדע בשיתוף בנק הפועלים בפעילות חווייתית לכל המשפחה. בימי חוה”מ כל גיל מחוייב בהזמנת כרטיס. יש לרכוש כרטיסים מראש באתר לונדע.

מהי מדיניות הביטולים של המוזיאון ?+

ניתן לדחות את הביקור במוזיאון בהודעה מוקדמת של עד 24 שעות.

במידה ורכשתי כרטיס לשעה 9:30/14:00, איך אדע עד מתי אני יכול להישאר במוזיאון ?+

בימי חול (א’-ה’): מכירת הכרטיסים מתבצעת בסבב אחד החל מהשעה 9:30 בבוקר, הכרטיס תקף לכל שעות פעילות המוזיאון באותו היום. בימי שבת וימי שיא מכירת הכרטיסים מתבצעת בשני סבבים: בוקר (09:30-14:00) וצהריים (14:00-18:30). הכניסה בהתאם לחלון הזמן של הסבב (קרי החל מ9:30 או החל מ14:00) והשהות היא ללא הגבלה עד סגירת המוזיאון. *הקופה נסגרת כשעה וחצי לפני סגירת המוזיאון.

עם אילו מועדוני צרכנות המוזיאון עובד?+

אנו עובדים עם המועדונים: ידידים פלוס/מחוברים/מועדון אורות/ קרנות השוטרים/קופונופש. בהזמנת כרטיסים במועדוני צרכנות– יש לשריין מקום בלונדע. רכישת כרטיס בכל מקום שאינו אתר לונדע מהווה רכישה בלבד ולא שמירת מקום במוזיאון.
להסבר איך משריינים ביקור בלונדע, לחצו כאן >> 

לאיזה גילאים הפעילות במוזיאון מתאימה?+

המוזיאון מותאם לילדים בגיל 2-12. עם זאת גם ילדים בקצוות הגילאים האלו נהנים, לומדים ומעשירים את הידע ולכן כדאי להגיע בהרכב משפחתי מלא.

מדוע צריך לחלוץ נעליים בזמן השהות במוזיאון?+

צוות המוזיאון מבקש לחלוץ נעליים מכמה סיבות :
• המתחמים מותאמים למשחק ללא נעליים ויש לנו מבקרים בגיל הרך שזוחלים ואנו לא רוצים לפגוע בהם.
• ההרגשה במוזיאון הופכת לביתית יותר.
• מחקרים מראים שהורדת נעליים מרגיעה ומורידה פעילות ונדלית באחוזים משמעותיים. במידה ויש בעיה רפואית ניתן לפנות להנהלת המוזיאון ולציין את הסיבה.

האם המוזיאון נגיש לבעלי צרכים מיוחדים?+

מוזיאון  לונדע זוכה פרס הנגישות לשנת 2015 נגיש לאנשים עם מוגבלויות ובמקום ישנם הסדרים לכבדי שמיעה ולקויי ראייה. כמו כן, קיימת חניית נכים ושירותי נכים. אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה במוזיאון. אנו פועלים עפ”י המוגדר בחקיקת הנגישות ואף מעבר לנדרש. לשאלות נוספות ניתן לפנות לרכז נגישות במייל: gal.g@lunada.co.il

האם ניתן להכניס אוכל ושתייה למוזיאון ?+

במוזיאון יש קפיטריה עם מגוון שתייה קרה, חמה וגלידות. ניתן להכניס מזון ושתייה ויש אזורים המוגדרים לאכילה ושתיה.

האם יש שמירת חפצים במקום ?+

בהגעתכם למוזיאון תקבלו אפשרות לשמירת התיקים בתאי אחסון ייעודים. עליכם להצטייד במטבע של 10 שקלים על מנת לנעול את התא ולקבל מפתח. בסיום הביקור ובעת החזרת המפתח לתא תקבלו את המטבע בחזרה.

האם ניתן להגיע עם עגלות ?+

כן. ניתן להתנייד עם עגלה ברחבי המוזיאון. בנוסף, ניתן להשאיר את העגלה במקומות המסומנים לכך.

מהן דרכי ההגעה למוזיאון?+

דרכי ההגעה למוזיאון מפורטות בעמוד צרו קשר

האם יש חנייה מוסדרת למוזיאון ?+

ברחבת הכניסה למוזיאון לונדע חנייה בשפע. החנייה הינה ללא תשלום.

האם פארק הילדים הוא חלק מהמוזיאון? האם יש כניסה לפארק מהמוזיאון?+

למרגלות לונדע, הוקם פארק הילדים של באר שבע. 60 דונמים של פעילויות, אטרקציות וחוויה מדהימה המגרה את כל חמשת החושים. נחל ואגם אקולוגיים, אי ועליו ספינת פיראטים, אמפיתיאטרון, מתחם מגלשות ענק, מתקני אומגה, מרבדי דשא, פינות צל, קפיטריה, מסלולי הליכה ואופניים ואפשרויות משחק אינסופיות. הכניסה לפארק הינה ללא תשלום וניתן להגיע במהלך שעות הפעילות של הפארק. אין מעבר ישיר בין המוזיאון לפארק, מרחק הליכה של מס’ דקות

האם הביקור במוזיאון מותאם להנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה ?+

מוזיאון לונדע פועל על פי הנחיות משרד הבריאות.
הביקור במוזיאון ללא תו ירוק.

האם ילד יכול לשהות לבד למוזיאון ? +

כניסה לילדים עד גיל 16 בליווי מבוגר בלבד.

פתיחת צ׳אט
דברו איתנו בוואסטאפ!
היי, איך נוכל לעזור?
Skip to content
BUY ME
;